Prawo pracy

Przedmiotem naszej specjalizacji jest prawo pracy – Kancelaria przygotowuje i konsultuje dokumentację pracowniczą, jak i prowadzi procesy z zakresu prawa pracy.

Świadcząc porady prawne z zakresu prawa pracy:

  • przygotowujemy i opiniujemy dokumenty pracownicze np. umowy o pracę, kontrakty menedżerskie, regulaminy pracy i wynagradzania, umowy o powierzeniu mienia pracownikom i o odpowiedzialności za mienie powierzone, umowy o zakazie konkurencji,
  • reprezentujemy pracowników w sporach sądowych - możemy pochwalić się wygranymi w wielu procesach sądowych, dzięki którym nasi Klienci odzyskali należne im świadczenia pracownicze i były należycie respektowane ich prawa,
  • reprezentowaliśmy Klientów przed organami państwowymi, w tym ZUS i Państwową Inspekcją Pracy,
  • świadczymy pomoc w negocjacjach pracodawcy z pracownikami i ich przedstawicielami zarówno w sporach indywidualnych jak i zbiorowych.

Dzięki dużemu doświadczeniu, doradzający w ramach Kancelarii adwokat, radca prawny udzieli Państwu profesjonalnej obsługi prawnej, której zakresem będzie szeroko rozumiane prawo pracy. Obszarem naszej działalności jest głównie Warszawa, choć nasza kancelaria prawna prowadzi procesy i doradza także na terenie całej Polski.

projekt graficzny: ebrudesign.pl, wdrożenie: amill.pl